AnaSayfa / Genel / Kahve falında arkadaş kavga görmek

Kahve falında arkadaş kavga görmek

Kahve falında arkadaş kavga görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaş kavga gördüyseniz:

  • Hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir veya görünmeyen riskler veya endişe yaratan durumlar gerçek olabilir.

Kahve falında en iyi arkadaşınla kavga etmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşı için kavga etmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını kavgadan kurtarmak daha büyük işler için bir örnek olacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında en sevdiğin arkadaşla kavga etmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına tabir olunur.

Kahve falında yakın arkadaşlarla kavga etmek ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşın kavga ettiğini görmek daha rahat bir hayatı olacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kavga ettiğin arkadaşını görmek işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşla kavga etmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.