Kahve falında arkadaş dövmek

Kahve falında arkadaş dövmek riske atılacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, işlerinin çoğalacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, başarılı işlere imza atılacağına, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaş dövmek gördüyseniz:

  • Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz.

Kahve falında sınıf arkadaşını dövmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında bir arkadaşı dövmek ticaretin büyüyeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına işarettir.

Kahve falında iş arkadaşını dövmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşı dövmek zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşı dövmek yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına işarettir.

Kahve falında yakın arkadaşını dövmek borcunun çok olacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşınla birini dövmek gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine işarettir.

Kahve falında eski arkadaşını dövmek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir