AnaSayfa / Genel / Kahve falında arı petekleri görmek

Kahve falında arı petekleri görmek

Kahve falında arı petekleri görmek eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, zorluklarının kalmayacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına inanılır.

Kahve falında arı petekleri gördüyseniz:

  • Size zarar veren veya imajınız ya da tarzınızla ilgili konularda yanıltan kişilere ödün vermemeli, kendiniz için en iyisi ne ise, o yönde ilerlemelisiniz.

Kahve falında arı petekleri görmek keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arı ve bal peteği görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arı bal peteği görmek kötü günleri arkasında bırakacağına, imkânlarını kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında arı peteği görmek büyük sıkıntılar yaşanacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında arı ve petek görmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında petek bal ve arı görmek bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine işarettir.

Kahve falında petekte arı görmek böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bal ve petek görmek ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir