AnaSayfa / Genel / Kahve falında anneye altın takmak

Kahve falında anneye altın takmak

Kahve falında anneye altın takmak gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, bir toplulukla beraber hareket edileceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, evine bereket geleceğine, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anneye altın takmak gördüyseniz:

  • Eksik bıraktığınız şeyler var.

Kahve falında anneye altın takmak yanlış bir karar verileceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında anneye altın bilezik takmak hem birincilik hem de kazanç getireceğine, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anneye bilezik takmak düşmanından kurtulmaya, şeytanın aklına uyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında annesinin yüzüğünü takmak çok üzüleceğine, ticarette şansının yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında anneye yüzük takmak çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işarettir.

Kahve falında annenin yüzüğünü takmak büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz altın kolye takmak daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında sünnet çocuğuna altın takmak elde bulunan paranın tükeneceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.