AnaSayfa / Genel / Kahve falında annesini ölmüş görmek

Kahve falında annesini ölmüş görmek

Kahve falında annesini ölmüş görmek hayatının ve planlarının bozulacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Kahve falında annesini ölmüş gördüyseniz:

  • Kazanacaklarınıza odaklanıp ilerlenmesi gereken konularda asla hız azaltmamalısınız.

Kahve falında ölen annemi yıkamak eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına delalettir.

Kahve falında annesinin saçlarını beyaz görmek başarılarının ve zaferlerinin artacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine delalet eder.

Kahve falında anne ve babası için ağlamak hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında anne tavuk görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına inanılır.

Kahve falında ölen anneyle konuşmak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında annesinin çok hasta olduğunu görmek ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine yorulur.

Kahve falında annesiyle beraber olmak yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine delalettir.

Kahve falında anneni hamile görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.