Kahve falında annenin ölmesini görmek

Kahve falında annenin ölmesini görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına delalet eder.

Kahve falında annenin ölmesini gördüyseniz:

  • Bazı konular ciddi şekilde biçimlenmeye başlıyor.

Kahve falında annesinin hacca gideceğini görmek zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgilisinin annesini görmek dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya tabir olunur.

Kahve falında ölen annesini hamile görmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilin annesini görmek kısa sürecek bir işe gireceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin anne görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anneyi kavga ederken görmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş anneye hırka vermek dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına inanılır.

Kahve falında annenin güldüğünü görmek tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top