AnaSayfa / Genel / Kahve falında altın ve gümüş yüzük takmak

Kahve falında altın ve gümüş yüzük takmak

Kahve falında altın ve gümüş yüzük takmak kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, faturalarını ödeyemez olacağına, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında altın ve gümüş yüzük takmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan olumlu bir gelişme kaydedeceksiniz.

Kahve falında altın gümüş yüzük takmak herhangi bir sorun yaşamayacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında altın ve gümüş yüzük takmak falı kapatan kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine işarettir.

Kahve falında gümüş yüzük takmak ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına inanılır.

Kahve falında parmağına gümüş yüzük takmak haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine alamet eder.

Kahve falında gümüş alyans yüzük takmak endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında taşlı gümüş yüzük takmak başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gümüş söz yüzüğü takmak beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah taşlı gümüş yüzük takmak bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.