Kahve falında altın sarısı bardak görmek

Kahve falında altın sarısı bardak görmek sorumlulukların azalacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, kimden akıl soracağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, her şeyin yolunda gideceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın sarısı bardak gördüyseniz:

  • Merak uyandıran kurs, eğitim, seminer, kitap ya da kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında altın sarısı bardak görmek elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı bardak görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, düzenli bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında altın yaldızlı bardak görmek huzurlu bir yaşama sahip olacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın bardak görmek değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, onlar tarafından çok sevileceğine işarettir.

Kahve falında altın sarısı ayakkabı görmek hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın sarısı elbise giymek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında altın sarı lira görmek yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında altın sarısı renk görmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir