AnaSayfa / Genel / Kahve falında alışverişe gittiğini görmek

Kahve falında alışverişe gittiğini görmek

Kahve falında alışverişe gittiğini görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, dertlerinin şifasını bulacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, çok güzel günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında alışverişe gittiğini gördüyseniz:

  • Sizin yaptıklarınızı ilgilendirse bile diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybetmemelisiniz.

Kahve falında alışveriş mağazası görmek sevilen bir dostun geleceğine, giderileceğine alamet eder.

Kahve falında market alışverişi yapmak çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kredi kartıyla alışveriş yapmak işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, başının ağrıyacağına tabir olunur.

Kahve falında yiyecek alışveriş yaptığını görmek şansını kendi eliyle engelleyeceğine, eşlerin boşanacağına işaret eder.

Kahve falında pazardan alışveriş yapmak zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş biriyle alışveriş yapmak hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına delalet eder.

Kahve falında bebek alışverişi yapmak eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında amerikada alışveriş yapmak çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir