Kahve falında akan nehirden geçmek

Kahve falında akan nehirden geçmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, rahat erileceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine işarettir.

Kahve falında akan nehirden geçmek gördüyseniz:

  • Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni bir sorun almamaya özen gösterin.

Kahve falında akan nehirden geçmek bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, parasının her geçen gün artacağına inanılır.

Kahve falında akan nehirde yüzmek güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, rahat bir hayat yaşayacağına delalettir.

Kahve falında ters akan nehir görmek kurtuluşa kavuşacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine işarettir.

Kahve falında hızlı akan nehir görmek eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında şiddetli akan nehir görmek hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına inanılır.

Kahve falında akan nehir görmek çok büyük üzüntü yaşayacağına, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tersine akan nehir görmek yapılan işte ustalaşılacağına, rahat bir hayat sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında akan bir nehir görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir