AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağzı açık bavul görmek

Kahve falında ağzı açık bavul görmek

Kahve falında ağzı açık bavul görmek her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, başarılı bir kişi olacağına, çıkmaza gireceğine, saygınlığını yitireceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, işlerinin duracağına rivayet eder.

Kahve falında ağzı açık bavul gördüyseniz:

  • Zor da gelse bunu yapmalısınız.

Kahve falında ağzı açık bavul görmek amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine işaret eder.

Kahve falında açık bavul görmek işveren pozisyonuna geleceğine, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzı açık görmek kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzı açık valiz görmek mal veya dünyalığına gelecek zarara, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağzı açık uyumak her zaman neşeli olacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzı açık makas görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulur.

Kahve falında ağzı açık timsah görmek bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine işarettir.

Kahve falında ağzı açık çanta görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir