AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağaçta uyumak

Kahve falında ağaçta uyumak

Kahve falında ağaçta uyumak ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, zahmet veren işlerin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağaçta uyumak gördüyseniz:

  • Ani kararlar vermeyin.

Kahve falında incir ağacının altında uyumak güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Kahve falında ağaç altında uyumak elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, ömür boyu süreceğine delalet eder.

Kahve falında ağacın üstünde uyumak küs arkadaşların barışacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağacın altında uyumak insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, bir sebeple ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçta uyumak eş ve evlat sahibi olacağına, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin yatakta uyuduğunu görmek maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliye sarılarak uyumak iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında suda uyumak her nimetin lezzetine varacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir