AnaSayfa / Genel / Kahve falında açık mavi ceket görmek

Kahve falında açık mavi ceket görmek

Kahve falında açık mavi ceket görmek makam ve kariyer sahibi olunacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, nimetin ve kazancın artacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında açık mavi ceket gördüyseniz:

  • Yurtdışında çalışanlar ülkelerine dönme kararı alabilirler.

Kahve falında açık mavi ceket görmek kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına inanılır.

Kahve falında mavi renk ceket görmek uzun süre işsizlik çekeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi deri ceket görmek gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Kahve falında mavi ceket almak kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi kot ceket giymek aile bireyleri ile tartışacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi ceket görmek aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi kot ceket görmek aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında saks mavisi ceket görmek ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir