AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzde uzun kıl görmek

Kahve falında yüzde uzun kıl görmek

Kahve falında yüzde uzun kıl görmek özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, sorununu kolayca çözeceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzde uzun kıl gördüyseniz:

  • Gereksiz harcamalar söz konusu olabilir.

Kahve falında yüzde uzun kıl görmek daha sık bir araya geleceğine, yenisinin başlayacağına işarettir.

Kahve falında yüzden kıl yolmak sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, bir sıkıntıya girmeye işaret eder.

Kahve falında yüzden kıl aldırmak pek az kazanç getireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına işarettir.

Kahve falında yüzden kıl koparmak işinde dar boğaza gireceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yüzdeki kılları temizlemek işlerin daha iyi bir hal alacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına yorulur.

Kahve falında yüzdeki kılları almak meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında yüzde kıl çıktığını görmek zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına inanılır.

Kahve falında yüzde kıllanma görmek insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.