AnaSayfa / Genel / Kahve falında yırtık etek giydiğini görmek

Kahve falında yırtık etek giydiğini görmek

Kahve falında yırtık etek giydiğini görmek büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına yorulur.

Kahve falında yırtık etek giydiğini gördüyseniz:

  • Belli bir ilişkinizi yeni bir forma sokmanıza yardım edecek bir fırsat doğabilir.

Kahve falında yırtık etek giydiğini görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yırtık etek giymek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına işaret eder.

Kahve falında yırtık etek görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, fal sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yırtık gelinlik giymek sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında yırtık iç çamaşırı giymek kendisine yeni kısmetler sunacağına, muradın yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yırtık ayakkabı giymek iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına işaret eder.

Kahve falında yırtık gömlek giymek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında birinin yırtık elbise giydiğini görmek bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, hak yolundan ayrılacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.