Kahve falında yılanları kavga ederken görmek

Kahve falında yılanları kavga ederken görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında yılanları kavga ederken gördüyseniz:

  • Başkaları veya sosyal yaşamınız için gereğinden fazla harcama yaptığınızı fark edebilirsiniz.

Kahve falında yılanları kavga ederken görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine inanılır.

Kahve falında oğlunu kavga ederken görmek hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında kavga ederken ölmek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına delalettir.

Kahve falında kavga ederken taş atmak ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kavga ederken kan görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, sonra kendi işini kuracağına işaret eder.

Kahve falında anne babasını kavga ederken görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine işarettir.

Kahve falında birilerini kavga ederken görmek malını, parasını ve işini kaybedeceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine işarettir.

Kahve falında anne baba kavga ederken görmek büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top