AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil yerde gezmek

Kahve falında yeşil yerde gezmek

Kahve falında yeşil yerde gezmek pek çok kişiye yanında iş vereceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil yerde gezmek gördüyseniz:

  • Bazı ufak sağlık problemleriniz olabilir.

Kahve falında yeşil yerde gezmek farklı sosyal ortamlara gireceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığın bir yerde gezmek geçim sıkıntısı çekeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine yorulur.

Kahve falında bir yerde gezdiğini görmek dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında tarihi yerde gezmek hakkını savunamayacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yabancı yerde gezmek kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, karlı çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında çamurlu yerde gezmek sevdiği insana kavuşacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, fal sahibinin fakirleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil bahçede gezmek iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşillikler arasında gezmek çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, fal sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir