Kahve falında yeşil şal görmek

Kahve falında yeşil şal görmek aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil şal gördüyseniz:

  • Kafanıza takılan bir konu mantıklı şekilde yaklaşılması durumunda çözülebilir.

Kahve falında yeşil şal satın almak kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, kazancının da aynı oranda artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil şal takmak kalp kırıklığı olacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil şal bağlamak sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil şal görmek amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına inanılır.

Kahve falında yeşil şal hediye almak yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah şal bağlamak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi renkte şal görmek sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında mor şal takmak sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top