Kahve falında yeşil kertenkele öldürmek

Kahve falında yeşil kertenkele öldürmek endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, çok daha iyi günler göreceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine inanılır.

Kahve falında yeşil kertenkele öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı kimselerden canınızı sıkan şeylerin hesabını sorabileceksiniz.

Kahve falında yeşil kertenkele öldürmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkli kertenkele görmek parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil renk kertenkele görmek sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkte kertenkele görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında küçük yeşil kertenkele görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük yeşil kertenkele görmek Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil büyük kertenkele görmek uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil kertenkele görmek insanlarla uyumunun artacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top