AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil kadife görmek

Kahve falında yeşil kadife görmek

Kahve falında yeşil kadife görmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, büyük çaba sarfedeceğine, itibarının ve makamının artacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil kadife gördüyseniz:

  • Maddi açıdan şanslısınız.

Kahve falında yeşil kadife görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yeşil kadife giymek çeşitli fırsatlar elde edeceğine, sorunların günden güne azalacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil kadife pantolon görmek çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil kadife ceket görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil kadife elbise görmek olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı kadife ceket görmek refah düzeyinin artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine delalet eder.

Kahve falında kırmızı kadife elbise görmek kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine delalettir.

Kahve falında kadife ceket görmek başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, evi yoksa ev alacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir