AnaSayfa / Genel / Kahve falında yemekte et yemek

Kahve falında yemekte et yemek

Kahve falında yemekte et yemek hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, fal sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, sıkıntılarının daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yemekte et yemek gördüyseniz:

  • İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kahve falında ölen insanın etini yemek büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına yorulur.

Kahve falında bilmeden domuz eti yemek manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, büyük ferahlık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında pişmiş balık eti yemek verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında pişmiş inek eti yemek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine işarettir.

Kahve falında ölüyle et yemek onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında şahin eti yemek eline geçen kazancı daha da arttıracağına, fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına işarettir.

Kahve falında çok pişmiş et yemek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü etini yemek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir