AnaSayfa / Genel / Kahve falında yavru şempanze görmek

Kahve falında yavru şempanze görmek

Kahve falında yavru şempanze görmek akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında yavru şempanze gördüyseniz:

  • Alışılmadık yaklaşımlar eski bir fikiri canlandırabilir.

Kahve falında yavru şempanze görmek rahatın kaçacağına, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında şempanze görmek büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına tabir olunur.

Kahve falında uyuyan yavru kedi görmek Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, satışların düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında yavru kedi tutmak azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında ayı yavrusu beslemek ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında evde timsah yavrusu görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına delalettir.

Kahve falında güvercin yavrusunu görmek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında yavrulamış köpek görmek bereket ve mutluluk elde edeceğine, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.