Kahve falında yaşlı bir adama para vermek

Kahve falında yaşlı bir adama para vermek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Kahve falında yaşlı bir adama para vermek gördüyseniz:

  • Yapılması gereken bazı işler ya da atılması gereken adımlar konusunda fikirleriniz varsa, paylaşmalısınız.

Kahve falında yaşlı bir adama para vermek malından ve parasından ziyan edeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yaşlı adama para vermek büyük bir yenilgi alacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına alamet eder.

Kahve falında yaşlı adamdan para almak az da olsa kazanç elde edeceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yaşlı bir adamla evlenmek Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, fesat kimselerin çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı bir adama aşık olmak deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine işarettir.

Kahve falında yaşlı bir adama su vermek iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı kadın ve adam görmek hayır getirecek bir işe girileceğine, başarısının çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında tanımadığı yaşlı adam görmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top