AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanmış hamur görmek

Kahve falında yanmış hamur görmek

Kahve falında yanmış hamur görmek ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında yanmış hamur gördüyseniz:

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.

Kahve falında yanmış hamur görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında börek hamuru açmak kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini hamur yaparken görmek iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına rivayet eder.

Kahve falında hamurdan ekmek yapmak kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kuru hamur görmek içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına inanılır.

Kahve falında hamur yapan birini görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yağda hamur pişirmek hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine yorulur.

Kahve falında kek hamuru görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir