AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanan kibrit görmek

Kahve falında yanan kibrit görmek

Kahve falında yanan kibrit görmek anne ve babasının her zaman başında olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak fal sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına delalet eder.

Kahve falında yanan kibrit gördüyseniz:

  • Tek ihtiyacınız planlarınıza sadık kalmanız olabilir.

Kahve falında yanan kibriti söndürmek tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, güzel bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında yanan kibrit görmek doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kibrit görmek tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine inanılır.

Kahve falında kibrit söndürmek beğenilen işlere imza atacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kibritle oynamak iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine delalet eder.

Kahve falında kibrit toplamak yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kibrit çakmak koşulların her geçen gün düzeleceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate işarettir.

Kahve falında kibrit kutusu almak çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.