AnaSayfa / Genel / Kahve falında yakınının kustuğunu görmek

Kahve falında yakınının kustuğunu görmek

Kahve falında yakınının kustuğunu görmek işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, temize çıkacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakınının kustuğunu gördüyseniz:

  • Dostlarınızla, sevdiğiniz kimselerle her zamankinden daha fazla birlikte olacak, onlarla güzel vakitler geçireceksiniz.

Kahve falında bir yakınının ameliyat olduğunu görmek bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, borçlarının biteceğine rivayet eder.

Kahve falında yakınının boğularak öldüğünü görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakınının düğününü görmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşıyla kavga etmek kucaklaşacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yakınından kağıt para almak bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına tabir olunur.

Kahve falında yakınının bebek düşürdüğünü görmek bol nimete kavuşacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşınla küsmek huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yakınıyla tartışmak kendi işinin başına geçeceğine, başarılı adımlar atılacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir