Kahve falında yağmurlu havada denize girmek

Kahve falında yağmurlu havada denize girmek maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağmurlu havada denize girmek gördüyseniz:

  • Ani bir adım atmadan önce iyi istişare etmelisiniz.

Kahve falında yağmurlu havada denize girmek aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına işarettir.

Kahve falında karlı havada denize girmek yeniden bir araya geleceğine, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına yorulur.

Kahve falında soğuk havada denize girmek kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına delalettir.

Kahve falında yağmurda denize girmek hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, falı kapatan kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında yağmur yağarken denize girmek sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yağmurlu havada araba kullanmak hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine işarettir.

Kahve falında yağmurlu havada yürümek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, imkânlarının çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında yağmurlu havada cam silmek büyük üzüntüler olacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir