AnaSayfa / Genel / Kahve falında yağmurdan sonra güneş açtığını görmek

Kahve falında yağmurdan sonra güneş açtığını görmek

Kahve falında yağmurdan sonra güneş açtığını görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, lüksünün artacağına, sevdiklerine kavuşacağına, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yağmurdan sonra güneş açtığını gördüyseniz:

  • Sempatikliğiniz yeni fırsatların önünü açıyor.

Kahve falında yağmurdan sonra güneş açtığını görmek dayanışma içinde kalacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine işaret eder.

Kahve falında yağmurdan sonra güneş görmek kısmetli bir yıl geçirileceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına işarettir.

Kahve falında yağmur sonrası güneş görmek toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kardan sonra güneş görmek kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine işarettir.

Kahve falında yağmurdan sonra sel görmek mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yağmurdan sonra kar yağdığını görmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına alamet eder.

Kahve falında yağmurdan sonra kar görmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalettir.

Kahve falında yağmurdan sonra gökkuşağı görmek fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir