AnaSayfa / Genel / Kahve falında yağda börek pişirmek

Kahve falında yağda börek pişirmek

Kahve falında yağda börek pişirmek kariyer edineceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, yeni bir çevre edinileceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yağda börek pişirmek gördüyseniz:

  • Evli ya da uzun süreli bir ilişki içinde olan birisiyseniz duygusal hayatınız olumlu bir devreye girmektedir.

Kahve falında yağda börek pişirmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında börek pişirmek ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine delalet eder.

Kahve falında peynirli börek pişirmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pasta börek pişirmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorulur.

Kahve falında saç böreği pişirmek büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına işaret eder.

Kahve falında çiğ börek pişirmek başının hiç dara düşmeyeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına inanılır.

Kahve falında saçta börek pişirmek günaha gireceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına tabir olunur.

Kahve falında ıspanaklı börek pişirmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir