Kahve falında vücudunda sülük görmek

Kahve falında vücudunda sülük görmek verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, parasal sıkıntıların son bulacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, kolaylığa kavuşacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücudunda sülük gördüyseniz:

  • Yaşam biçiminizde veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında vücudunda sülük görmek endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacağına sülük yapıştığını görmek ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine işaret eder.

Kahve falında sülük böceği görmek canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine tabir olunur.

Kahve falında sülük öldürmek ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kan sülüğü görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine inanılır.

Kahve falında sülük görmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, çaresizleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü sülük görmek ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sülük ve yılan görmek kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top