AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun hırka görmek

Kahve falında uzun hırka görmek

Kahve falında uzun hırka görmek kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, fırsatların daha büyük getirileri olacağına, işlerin ters gideceğine, düşmanını alt edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzun hırka gördüyseniz:

  • Ağzınızdan kaçırmanız durumunda aleyhinize kullanabilecek kişiler olabilir.

Kahve falında uzun hırka giymek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, koltuğunun da yükseleceğine delalet eder.

Kahve falında uzun hırka görmek gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında siyah uzun hırka giymek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında hırka istemek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında lacivert hırka görmek kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında krem rengi hırka giymek işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı hırka giymek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine alamet eder.

Kahve falında bordo hırka görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir