AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun elbise giymek

Kahve falında uzun elbise giymek

Kahve falında uzun elbise giymek rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, kurulu düzeni olacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, sıkıntıya düşüreceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun elbise giymek gördüyseniz:

  • İlerleme kaydetmek ya da kendinizi göstermek istediğiniz konularda tam olarak bulunmanız gereken yerdesiniz.

Kahve falında uzun kuyruklu elbise giymek sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun mor elbise giymek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pembe uzun elbise giymek işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine yorulur.

Kahve falında uzun kırmızı elbise giydiğini görmek ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında uzun kırmızı elbise giymek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, ruhani önderlik yapacağına alamet eder.

Kahve falında uzun sarı elbise giymek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına delalettir.

Kahve falında mor uzun elbise giymek manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına yorulur.

Kahve falında uzun elbise giymek eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir