AnaSayfa / Genel / Kahve falında uçağın kalktığını görmek

Kahve falında uçağın kalktığını görmek

Kahve falında uçağın kalktığını görmek üst düzey çalışmalara imza atılacağına, hayırlı işlere girileceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçağın kalktığını gördüyseniz:

  • Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında uçağın kalkamadığını görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına tabir olunur.

Kahve falında kalkamayan uçak görmek huzurlu ve mutlu olunacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçağın kalktığını görmek belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına delalettir.

Kahve falında uçak kalkışı görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçağın kalkışını görmek iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kalu bela görmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin intihara kalkıştığını görmek bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, iyi halin geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kalsedon taşı görmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir