AnaSayfa / Genel / Kahve falında üc göz görmek

Kahve falında üc göz görmek

Kahve falında üc göz görmek bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına işaret eder.

Kahve falında üc göz gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanız durumunda daha farklı teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında gözünde lens olduğunu görmek yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi gözlü ikiz bebek görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında gözlerinin karardığını görmek sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında göz kırpan birini görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gözünde lens görmek yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişinin gözlerine bakmak sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gözleri morarmış görmek çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına delalettir.

Kahve falında gözleri yeşil olmak istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir