AnaSayfa / Genel / Kahve falında toprağa et gömmek

Kahve falında toprağa et gömmek

Kahve falında toprağa et gömmek kısmetlerinin de kapanacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine yorulur.

Kahve falında toprağa et gömmek gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol altında tutmamanız yanlış anlaşılmanıza veya karşınızdaki kişileri yanlış anlamanıza neden olabilir.

Kahve falında toprağa et gömmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine inanılır.

Kahve falında altını toprağa gömmek iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine işarettir.

Kahve falında toprağa kağıt gömmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, helal rızıklara kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında parayı toprağa gömmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında muskayı toprağa gömmek sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, kişinin afiyette olacağına alamet eder.

Kahve falında toprağa yumurta gömmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında dişi toprağa gömmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüyü toprağa gömmek anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.