AnaSayfa / Genel / Kahve falında ters yatmak

Kahve falında ters yatmak

Kahve falında ters yatmak hakkında iyi yorumlar yapılacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, olaylı günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, hayırlı kapılara ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında ters yatmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda motivasyonunuzu yitirebilirsiniz ya da olumsu düşünceleriniz nedeniyle çözülebilecek konuların çözümü zorlaşabilir.

Kahve falında yatağa ters yatmak korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ters yatmak bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında yatakta ters yatmak hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında ters göz görmek ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında güneşi tersten batarken görmek doyasıya hasret gidereceğine, şeytana uyacağına işaret eder.

Kahve falında tuvaleti ters görmek pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, yol kat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayakkabılarını ters giymek mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına alamet eder.

Kahve falında ters ayaklı görmek kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir