AnaSayfa / Genel / Kahve falında temizlik yapan kadın görmek

Kahve falında temizlik yapan kadın görmek

Kahve falında temizlik yapan kadın görmek mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında temizlik yapan kadın gördüyseniz:

  • Bazı konuları sürekli erteleyen veya planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilirler.

Kahve falında temiz yüzlü kadın görmek insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında temiz yüzlü bir kadın görmek pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine inanılır.

Kahve falında temizlik yapan kadın görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Kahve falında temiz kadın pedi görmek güzel günlerin kapıda olacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında temiz yatakta yatmak sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, maddi anlamda feraha ermeye işaret eder.

Kahve falında banyoda temiz su görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, geleceğine delalettir.

Kahve falında temiz halı yıkamak hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında banyoda temizlik yapmak ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir