AnaSayfa / Genel / Kahve falında tavus kuşu öldürmek

Kahve falında tavus kuşu öldürmek

Kahve falında tavus kuşu öldürmek çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, belalı insanlara denk geleceğine, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, para sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında tavus kuşu öldürmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yaratıcılık gerektiren uğraşı ya da girişimlerinizde yeni bir süreç başlıyor.

Kahve falında tavus kuşu öldürmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, borçlarının kapacağına delalet eder.

Kahve falında tavus kuşu yumurtası görmek üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah tavus kuşu görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, tatsızlık olacağına işarettir.

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavus kuşu kuyruğu görmek yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, konfor içinde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı tavus kuşu görmek bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.