AnaSayfa / Genel / Kahve falında tavuk bacağı görmek

Kahve falında tavuk bacağı görmek

Kahve falında tavuk bacağı görmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, eşlerin ayrılacağına, kısmetinin açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tavuk bacağı gördüyseniz:

  • İlişkilerin devam edebilmesi uzlaşma yönünde göstereceğiniz çabaya bağlı olabilir.

Kahve falında tavuk bacağı yemek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan hataların telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında tavuk bacağı görmek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ekmek arası tavuk yemek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında tavuk yemek iş yaşantısında hırslanacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında az pişmiş tavuk görmek hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşının tavuk yediğini görmek büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, eksiklerinin farkına varacağına alamet eder.

Kahve falında tavuk cücüğü görmek doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, sorunların birdenbire daha da artacağına işarettir.

Kahve falında yumurta ve tavuk görmek hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir