AnaSayfa / Genel / Kahve falında tavşan beyaz görmek

Kahve falında tavşan beyaz görmek

Kahve falında tavşan beyaz görmek elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, büyük ve önemli bir kimse olacağına, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine işarettir.

Kahve falında tavşan beyaz gördüyseniz:

  • Uğraştığınız oranda karşılığını görebilirsiniz.

Kahve falında beyaz renkli tavşan görmek işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz küçük tavşan görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evde beyaz tavşan görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine tabir olunur.

Kahve falında küçük beyaz tavşan görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bekârlığına da veda edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavru beyaz tavşan görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki beyaz tavşan görmek adından konuşulur olacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında tavşan beyaz görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.