AnaSayfa / Genel / Kahve falında taşlı yüzük almak

Kahve falında taşlı yüzük almak

Kahve falında taşlı yüzük almak dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına delalettir.

Kahve falında taşlı yüzük almak gördüyseniz:

  • Birilerine yardım ederken tanışabileceğiniz veya karşılaşabileceğiniz bir kişiyle muhtemel bir iş birliği, ortaklık ya da ilişki söz konusu olabilir.

Kahve falında iki tane tek taş yüzük görmek dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret eder.

Kahve falında mavi yüzük taşı görmek daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında taşlı yüzük yaptırmak işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, fal sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz tek taş yüzük görmek üstün başarılar alacağına, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına işaret eder.

Kahve falında tek taş yüzük atmak yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında taşlı altın yüzük takmak iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine yorulur.

Kahve falında altın tek taş yüzük görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sıra taşlı yüzük görmek çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir