Kahve falında taş vermek

Kahve falında taş vermek işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında taş vermek gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eliaçık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında düz taş görmek sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına yorulur.

Kahve falında aile tarafından taşlandığını görmek verilen vaatlerin yerine getirileceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi renkte taş görmek yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kabir taşı görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, düşünmeden adımlar atayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi renkli taşlar görmek ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında taşta yazı görmek attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, malının, parasının ve makamının artacağına delalet eder.

Kahve falında insanlara taş atmak kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, kişinin bir süre zorluk çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında çakıl taşı atmak mal ve para kazanılacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top