AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanıdığı hasta görmek

Kahve falında tanıdığı hasta görmek

Kahve falında tanıdığı hasta görmek bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, sıkıntıların son bulacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında tanıdığı hasta gördüyseniz:

  • Bazı yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında bir tanıdığının hastalandığını görmek yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında tanıdığı birini hasta görmek başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında bir tanıdığının hasta olduğunu görmek yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine rivayet eder.

Kahve falında tanıdığı hasta görmek sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdığının hastalandığını görmek kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık birinin hasta olduğunu görmek çok bereketli zamanlar geçireceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine işarettir.

Kahve falında hasta bir tanıdık görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında tanıdığı birinin hasta olduğunu görmek içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.