AnaSayfa / Genel / Kahve falında taç takınmak

Kahve falında taç takınmak

Kahve falında taç takınmak yeni alanlara yöneleceğine, mahsullerin fazlalaşacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına işarettir.

Kahve falında taç takınmak gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Kahve falında taç takınmak hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine rivayet eder.

Kahve falında takı takınmak kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında papatya tacı görmek mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saça taç takmak geçiminin yerinde olacağına, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı taç görmek gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının taç taktığını görmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, huzurlu, mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelin tacı takmak kazancının da eksilmeyeceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine işarettir.

Kahve falında altın taç taktığını görmek ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir