AnaSayfa / Genel / Kahve falında süt ve ekmek

Kahve falında süt ve ekmek

Kahve falında süt ve ekmek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında süt ve ekmek gördüyseniz:

  • Kafanızdakileri onlarla da paylaşmalısınız.

Kahve falında süt ve ekmek yemek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sütün içinde ekmek görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına yorulur.

Kahve falında sütle ekmek yemek ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında süt ve ekmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında süt ekmek yemek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında ekmek ve süt görmek maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine yorulur.

Kahve falında kediye süt ekmek vermek kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kedi sütü görmek herkesin şaşırtılacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir