AnaSayfa / Genel / Kahve falında sumo güreşçisi görmek

Kahve falında sumo güreşçisi görmek

Kahve falında sumo güreşçisi görmek maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, insanlara iş öğreteceğine, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine inanılır.

Kahve falında sumo güreşçisi gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası aleyhinize gelişebilir, aşırılıklardan kaçının.

Kahve falında sumo güreşçisi görmek sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini güreşte yenmek özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında güreşte yenilmek içinin ferahlayacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boğa güreşi görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine delalet eder.

Kahve falında güreş izlemek daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, artık rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Kahve falında develerin güreştiğini görmek dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güreş devesi görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına delalet eder.

Kahve falında güreş yapanları görmek okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, iyi halinin kalmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir