AnaSayfa / Genel / Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak

Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak

Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok pişmanlık duyacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye yorulmaktadır.

Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak gördüyseniz:

  • Sadece sorun, istekleriniz emir telakki edilebilir.

Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suda boğulan çocuğu kurtarmak çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına yorulur.

Kahve falında birini suda boğulmaktan kurtarmak aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine tabir olunur.

Kahve falında bulanık suda boğulan birini kurtarmak huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında suda boğulan birini kurtardığını görmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında suda boğulanı kurtarmak yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına işarettir.

Kahve falında suda boğulan kişiyi kurtarmak yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suda boğulan bebeği kurtarmak hayatın keyifli bir hale geleceğine, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.