AnaSayfa / Genel / Kahve falında suçunu saklamak

Kahve falında suçunu saklamak

Kahve falında suçunu saklamak hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suçunu saklamak gördüyseniz:

  • Eşinizden veya sevdiğinizden ya da en çok sevdiğiniz arkadaşınızdan iyi bir yardım alacaksınız.Bu yardım sizin ihtiyacınıza göre şekillenecek.

Kahve falında suçunu saklamak amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına delalet eder.

Kahve falında birinin suçunu üstlenmek daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine yorulur.

Kahve falında suç üstü yakalamak içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına rivayet eder.

Kahve falında başkası tarafından suçlanmak hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, bu hayata uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine tabir olunur.

Kahve falında suç işlemek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir şeyle suçlanmak sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suç işleyen birini görmek işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında adam öldürmekle suçlanmak tatsız günlerin geride bırakılacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir