AnaSayfa / Genel / Kahve falında subay kıyafeti görmek

Kahve falında subay kıyafeti görmek

Kahve falında subay kıyafeti görmek epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, ticaretin büyüyeceğine, istediklerini elde edeceğine, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında subay kıyafeti gördüyseniz:

  • tamamlamak rahatlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında subay kıyafeti görmek uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına yorulur.

Kahve falında bayan subay görmek bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında subay şapkası görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine tabir olunur.

Kahve falında subayla evlenmek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında eşini subay görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine alamet etmektedir.

Kahve falında asker subay görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında subay elbisesi görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına rivayet eder.

Kahve falında sivil subay görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.