AnaSayfa / Genel / Kahve falında su ve kurbağa görmek

Kahve falında su ve kurbağa görmek

Kahve falında su ve kurbağa görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, malın bereketinin artmasına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında su ve kurbağa gördüyseniz:

  • Hayattan daha fazla zevk almak istiyorsunuz.

Kahve falında su içinde kurbağa görmek her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde kurbağa görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında su ve kurbağa görmek hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında temiz su içinde kurbağa görmek işindeki verimliliğin düşeceğine, üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında su kurbağası görmek sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evde kurbağa görmek yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil kurbağa görmek ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında başında kurbağa görmek bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir